Згадаємо полеглого Героя.

Сергій Кравченко.

Минуло два роки війни, але росії не вдалося зламати Україну, бо з перших днів війни, на захист рідної землі стали мужні патріоти, для яких Україна була понад усе!
   Сергій Григорович Кравченко перші дні війни провів із автоматом в руках на  Олексіївці  в очікуванні ворожої танкової колони з харківської окружної дороги.
    28 лютого підписав контракт із Силами територіальної оборони Збройних сил України. А 1 березня 2022 року загинув під час оборони міста Харкова.
  Сергій Кравченко народився в нашому місті, працював начальником відділу з питань  містобудування, архітектури та держархбудконтролю Люботинської міської ради, далі – заступником Малоданилівського селищного голови Харківського району Харківської області. Був науковцем. 1 березня 2022 року мав їхати до Києва отримувати диплом доктора наук, оскільки незадовго до того захистив дисертацію. Проте замість цього залишився боронити м. Харків, де й загинув від рук російських окупантів.
Похований 10 березня на міському цвинтарі (Сухий ярок).
   Сергій Кравченко нагороджений відзнакою Головного Управління Розвідки Міністерства Оборони України –  медаллю «За бойові заслуги» (посмертно).
   Сергій Кравченко – батько  Миколи Кравченка «Крука»  (1983–2022 р.р.) – легендарного українського  громадського  і  політичного діяча, що загинув у ході цієї війни 14 березня 2022 року. в с. Горенка, Бучанський район, Київська область.
Вічна пам’ять і вічна слава!
Герої не вмирають!
Дата публікації: 08:48 01.03.2024