У засвіти йдуть найкращі.
У засвіти йдуть найкращі.

У засвіти йдуть найкращі.

Сумна звістка знову надійшла до міської громади – загинув солдат Мовчан Олексій Євгенович.

 

Рівно два роки триває повномасштабна війна, а десятий рік російському терору і агресії протистоять відважні захисники та захисниці України.

Наші мужні та нескорені воїни самовіддано виборюють кожен метр рідної землі і віддають свої життя, щоб підступному ворогові не вдалося знищити наш народ, нашу свободу, наше минуле, сучасність і наше майбутнє.

І йдуть у засвіти найкращі. Сумна звістка знову надійшла до міської громади – загинув солдат Мовчан Олексій Євгенович, 05.03.2002 р.н.

Дев’ятнадцятирічним юнаком ще з 25 лютого 2022 року поповнив лави добровольців ЗСУ і мужньо боронив Україну в 92-й окремій штурмовій бригаді імені Івана Сірка.

Олексій вчився всіх секретів військової спеціальності безпосередньо на  передовій, був артилеристом-навідником. Брав участь у звільненні Балаклеї, Старого Салтова, героїчно воював під Куп’янськом. Його бойовий екіпаж був кращим у бригаді, і вороги постійно полювали за ним. Під час бойових дій чотири рази вороги знищували бойові машини артилеристів, та бійцям вдавалося рятуватися. Під час останнього бою в результаті масованого артилерійського і мінометного обстрілу позицій з боку російської федерації в районі населеного пункту Піщане Харківської області з 05.06.2023 року Олексій Мовчан вважався зниклим безвісти. Ще напередодні, 2 червня телефонував мамі, 5 червня – надіслав повідомлення сестрі, потім вже не виходив на зв’язок.

Щирі співчуття рідним та близьким, які втратили рідну людину, частинку себе, та те життя, яке мали б прожити поруч із Олексієм. Цей невимовний біль ніколи не вщухне і не забудеться.

Світла і вічна пам’ять юному Герою.

Герої не вмирають!

Ми не забудемо і не пробачимо!

Похорони Героя пройшли 24 лютого  на Алеї Слави.

Альбом: У засвіти йдуть найкращі.
Альбом: У засвіти йдуть найкращі.
Альбом: У засвіти йдуть найкращі.
Альбом: У засвіти йдуть найкращі.
Альбом: У засвіти йдуть найкращі.
Переглядів: 122
Дата публікації: 07:54 24.02.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>