Герої не вмирають!

З великим сумом та скорботою повідомляємо про тяжку втрату – у визвольній війні героїчно загинув захисник України Юрій Крамський.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в новітній історії – збройну боротьбу за свою незалежність і територіальну цілісність.
Українські Герої в жорстоких боях виборюють майбутнє для України. І наша впевненість у Перемозі – це їхня неймовірна стійкість і сила. Але ми втрачаємо наймужніших, найвідданіших воїнів, яким завдячуємо своїм життям. І не вщухає наш біль від втрат, коли йдуть у засвіти найкращі, бо кожна тяжка втрата – це найвища ціна нашої майбутньої Перемоги.
І щоразу важче і важче отримувати сумні звістки про втрати наших земляків.
17 січня загинув майстер-сержант Крамський Юрій Іванович, 02.03.1979 р. н. в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини.
Важко знайти слова підтримки, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини. У наших серцях він навічно залишиться незламним Героєм і справжнім сином України.
Вічна і світла пам’ять Захиснику України! Герої не вмирають!
Похорони Юрія пройшли сьогодні, 23 лютого о 12:00 год. на старолюботинському цвинтарі.
Ми не забудемо і не пробачимо!.
Альбом: Герої не вмирають!
Дата публікації: 09:40 23.02.2024