Повідомлення
Повідомлення

Повідомлення

про намір встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами (збирання,перевезення) на території Люботинської міської територіальної громади

Повідомлення

про намір встановлення тарифу на послугу з управління  побутовими відходами (збирання,перевезення) на території Люботинської міської територіальної громади.

Дата введення тарифу в дію з 01.03.2024 р.

Обґрунтування причин встановлення нового тарифу

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130, Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області (далі ВУКГ ЛМР ХО) повідомляє про намір встановити тариф на послугу з управління побутовими відходами (збирання, перевезення) у зв’язку з визначенням підприємства переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Люботинської міської громади, згідно рішення виконавчого комітету від 08.02.2024 р. №42 та переходом підприємства на загальну систему оподаткування (реєстрації платником податку на додану вартість).

Тариф розраховано згідно Постанови КМУ від 26.09.2023р. № 1031 «Про затвердження порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів

Діючий тариф на поводження з побутовими  відходами

Чинний тариф на поводження з побутовими відходами був затверджений рішенням виконавчого комітету Люботинської ради  від 23.12.2022 р. №208  і становить за 1куб.м для всіх груп споживачів на єдиному рівні 106,84 грн. без ПДВ. Зміни були проведені у зв’язку із зростанням: мінімальної заробітної плати, цін на запчастини для сміттєвозів та вартості паливно-мастильних матеріалів.

Загальний розмір планованого тарифу

Загальний розмір планового тарифу на послугу з управління побутовими відходами (збирання,перевезення) складає 106,84 грн. за 1куб.м, в т. ч. ПДВ  17,80 грн.

Періодичність надання послуг

Послуга з управління  побутовими відходами (збирання,перевезення) надається за планово-подвірною контейнерною системою (для багатоквартирних будинків) та планово-поквартирною безконтейнерною (для приватного сектору) відповідно до затвердженого графіку згідно норм утворення побутових відходів, затверджених рішенням виконавчого комітету Люботинської міської ради від 24 листопада 2023 року  № 264 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами на території Люботинської міської територіальної громади та додатків до них».

Прийом зауважень та пропозицій

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами приймаються в письмовій формі протягом 7-ми календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Люботинської міської ради http://lubotin-rada.gov.ua.

Адреси, за якими приймаються зауваження та пропозиції:

  1. Виконавчий комітет Люботинської міської ради – Харківська область, м.Люботин, вул. Слобожанська, 26 (lubotin.miska.rada@gmail.com);
  2. ВУКГ ЛМР ХО – Харківська область, м. Люботин, вул. Слобожанська, 151 а,  тел. 050-323-55-22, 096-323-55-22 (lkomunal@i.ua).

Приєднані документи:

Графік вивезення ТПВ на території Люботинської МТГ у 2024 р.
Переглядів: 177
Дата публікації: 08:00 22.02.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>