Згадаємо полеглого Героя
Згадаємо полеглого Героя

Згадаємо полеглого Героя

Ігор Орєхов

Війна, підступно розв’язана росією, принесла на нашу землю розруху та тисячі загиблих і поранених українців. Сотні тисяч Героїв, вірних синів і дочок України, гідно тримають стрій у цій визвольній війні. І будуть боротися, допоки не звільнять від окупанта свою рідну землю, виявляючи стійкість, витримку, мужність і незламність. Завдяки їм, Україна була, є і буде!

Доземний уклін, наша вдячність і вічна пам’ять воїнам-Героям, що без вагань віддали життя за рідну землю. Вони тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях.

Орєхов Ігор на початку війни задля порятунку своєї сім’ї виїхав із окупованого Бердянська до м. Люботина. Займався волонтерською діяльністю, а 28 жовтня 2022 р. пішов захищати Батьківщину. Був радіотелефоністом відділення управління командира батальйону взводу зв’язку ДШБ військової частини. Серед побратимів користувався авторитетом та всіляко підтримував бійців у найважчі години бойових дій.

Під час чергового артилерійського обстрілу 20 лютого 2023 р. загинув у бою за незалежність України поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області. Тіло захисника довгий час не могли ідентифікувати, так як ДНК-експертиза вимагала багато часу. І тільки 5 травня з військовими почестями був похований на Гиївському цвинтарі.

Герої не вмирають, а назавжди залишаються у вдячній людській пам’яті.

Ми не забудемо і не пробачимо!

 

Переглядів: 177
Дата публікації: 09:05 20.02.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>