19 лютого Україна відзначає День Державного герба України
19 лютого Україна відзначає День Державного герба України

19 лютого Україна відзначає День Державного герба України

У 1992 році Верховна Рада своєю Постановою затвердила Державний герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольної боротьби XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба

     Тризуб має тисячолітню історію, починаючи з князівського роду Рюриковичів. Також із часів Української Народної Республіки Тризуб був затверджений Державним гербом України, що підкреслює спадкоємність із попередніми періодами української історії. 
    Малий Державний герб – один із державних символів України нарівні з Конституцією, Прапором і Гімном. Зображення Герба розміщується на печатках органів державної влади і державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ.
     Вже багато століть Герб єднає українців та надає сил. Український тризуб і сьогодні він на наших знаменах і зброї, як символ незламності і звитяжної боротьби проти російського окупанта!  Ми обов’язково переможемо ворога!
Слава Україні!
 
 
 
 
Переглядів: 78
Дата публікації: 09:21 19.02.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>