09-10 лютого 2024 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» ЛМР провів низку міських турнірів, серед дітей, юнаків і дівчат із шашок та Із настільного тенісу серед чоловіків та юнаків, на Кубок «Спортивна зима – 2024».
Всі турніри мали мету визначити кращих кандидатів на обласні змагання Спартакіад, як серед дорослих, так і юнаків та дівчат, по цим видам спорту і по різним віковим категоріям, які будемо мати надію відбудуться весною у м. Харкові.
За результатами змагань із шашок серед дівчат перемогу здобула Перекрест Діана, II місце – Нечипоренко Ліза, III місце – Санжаровська Кіра, серед юнаків переміг Шпак Іван, II місце – Маслійов Микола, III місце – Гарбуз Нікіта.
За результатами змагань з тенісу настільного, перемогу, а з нею і Кубок здобув Однороб Ігор, II місце – Озеров Дмитро, III місце – Крильцов Вячеслав. Переможці отримали Кубки «Спортивна зима – 2024», а призери індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Дякуємо всім учасникам за активну участь у спортивних заходах ! Чекаємо нових перемог і росту майстерності наших молодих талантів!
А головне миру, щоб проводити всі навчання дітей та спортивно – масові заходи у повному обсязі.
КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ
Дата публікації: 10:47 12.02.2024