Згадаємо полеглого Героя.
Згадаємо полеглого Героя.

Згадаємо полеглого Героя.

Дугін Роман.

 

Майже два роки триває війна, і на вогняній межі фронту наші воїни, не випускаючи зброю з рук, боронять від рашистів не тільки рідну землю, а й увесь цивілізований світ. І сьогодні український захисник – це вже герой нашого часу.

У жовтні 2021 року Роман Дугін вступив добровольцем до складу легендарного окремого штурмового батальйону «Айдар», хоча за станом здоров’я до армії не призивався. Брав участь у боях за Волноваху, Авдіївку.

Роман  героїчно захищав Україну від російських окупаційних військ, даючи гідну відсіч загарбникам, і мужньо виконував складні завдання на полі бою, як командир бойової машини.

7 лютого 2023 року у запеклих боях під містом Бахмут, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, виборюючи мир і спокій на нашій землі, Роман героїчно загинув.

Указом Президента України від 10 березня 2023 року № №144/2023 «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі   молодший сержант Дугін Роман Володимирович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Схиляємо голови перед пам’яттю Героя нашої громади та України, який віддав своє життя за нашу землю. Вічна слава! 

Ми не забудемо! І не пробачимо!

 

Переглядів: 140
Дата публікації: 08:43 07.02.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>