Оголошення переможця конкурсу з відбору надавача послуг із утримання об’єктів благоустрою,

На оголошення про проведення конкурсу від 05.01.2024 р. до конкурсної комісії надійшла 1 заява на участь – від Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області (далі – ВУКГ ЛМР ХО).
Юридична адреса учасника: вул. Слобожанська, 151-а, м. Люботин, Харківська область, 62433.
   Заява на участь і конкурсна пропозиція були надіслані у встановлені строки. Наданий пакет документів відповідає ухваленій конкурсній документації.
  За результатами голосування, враховуючи значний досвід роботи підприємства у сфері благоустрою, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 05.02.2024 р. №2 переможцем конкурсу з відбору надавача послуг із утримання об’єктів благоустрою, у тому числі доріг громади протяжністю 275,29 км, на території Люботинської міської територіальної громади, визначено ВУКГ ЛМР ХО (керівник – ЄВТУШЕНКО Олег Олександрович), як єдиного учасника.
Дата публікації: 15:16 06.02.2024