До уваги абонентів ВККУ!

Щодо засмічень централізованої мережі водовідведення

Шановні мешканці вул. Ціолковського, № 7, вул. Будівельної, №№ 5, 7, 9 та інші абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

У зв’язку зі зверненням абонента 05 лютого 2024 року щодо затору по вул. Ціолковського, 7 ВКОТРЕ було проведено прочищення централізованої мережі водовідведення від засмічень (ганчір’я). Мешканці житлових будинків, не замислюючись про шкоду, викидають до мереж водовідведення різного роду заборонені правилами користування каналізаційними мережами предмети та речовини: ганчір’я, особисті речі, будівельні матеріали тощо.

НАГАДУЄМО: недопустиме у мережі водовідведення потрапляння піску, будівельного сміття, сухих й розведених будівельних сумішей і їх залишки, ганчірок, вати, предметів особистої гігієни, кісток, скла, металевих й дерев’яних предметів, хутра та волосся. А також, легкозаймистих рідин, кислот, масел!

Будьте розсудливими та відповідальними!

З повагою, адміністрація ВККУ Люботинської міської ради.

Дата публікації: 15:00 05.02.2024