Слава і вічна пам\

Слава і вічна пам'ять Герою!

Війна – спільний біль для українців, одні спільні переживання. Вона скрізь, вона живе у думках кожного з нас. І скільки ще синів і доньок забере в України-матері  росія-агресор?
Українці у протистоянні ворогові об’єдналися та показали неймовірну стійкість, мужність і витривалість, тому що знають, кого і що захищають!
 На жаль, у цій жорстокій кровопролитній боротьбі гинуть найкращі сини і доньки України.
Сьогодні міська громада прощалася із солдатом Алфьоровим Сергієм Олександровичем, 10.04.1972 р.н., який загинув 18.01.2024 р. в районі населеного пункту Рівнопіль Донецької області під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини, отримавши поранення не сумісне з життям.
Сергій добровольцем мужньо обороняв нашу країну з 9 березня 2022 року.
Ми безмежно сумуємо від гіркоти тяжкої втрати і низько схиляємо голови у глибокій скорботі за мужнім воїном, захисником рідної землі, оборонцем України. Ми перед ним у невідплатному боргу.
Слава і вічна пам'ять Герою!
Похорони захисника відбулися на Гиївському цвинтарі 29 січня.
Ніколи не пробачимо рашистам смерті наших захисників!
Альбом: Слава і вічна пам'ять Герою!
Дата публікації: 08:41 29.01.2024