Благодійний фонд «Місто Добра»
Благодійний фонд «Місто Добра»

Благодійний фонд «Місто Добра»

повідомляє,

що в м. Чернівці, Чернівецького району, Чернівецької області, вул. Річна, 10 (тел. 0950536009) розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування.  Всі послуги у центрі надаються безкоштовно.
     Послугами реабілітаційного центру можуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування.
     Також, у структурі благодійного фонду «Місто Добра» функціонує шелтер, який може прийняти мам з дітьми, чи одиноких бабусь, які постраждали внаслідок бойових дій, матусь з дітьми, що потерпіли від домашнього насилля, а також жінок і дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
   Центр забезпечений необхідними ліками та спеціалізованим харчуванням, діти мають можливість займатися арт терапією, каністерапією, педагоги надають освітні послуги за для забезпечення права кожній дитини на освіту, особистий розвиток, також усім дітям забезпечуються няні доглядальниці.
 
 
Відділ соціальної підтримки окремої       
категорії громадян
УСЗН Люботинської міської ради
Переглядів: 174
Дата публікації: 08:59 24.01.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>