Герої не вмирають!
Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Абросімов Анатолій Михайлович загинув 10 січня 2024 року в районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області

   Триває повномасштабна війна, та українці – незламна нація, яка вже біля двох років опирається російській агресії. Наші нескорені, сміливі захисники боронять цілісність України на сході та півдні. У кожного з них недоспані ночі і втрачене здоров’я. І всі вони – Герої не з далекої історії, а з героїчного сьогодення, і творять сучасну історію нашої країни заради єдиної мети – просто жити у мирній та вільній Україні. Вони жертвують своїм життям, аби захистити свій народ, свою землю, свої сім’ї.
    Таким відданим захисником України був солдат Абросімов Анатолій Михайлович, 08.11.1981 р.н., який ще з серпня 2021 року став на її захист від російських окупантів. Під час широкомасштабного вторгнення росії, на передовій захищав українську землю, був навідником 2 кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки.
    За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України В. Залужного «Золотий хрест». Нагороджений відзнакою Президента України – медаллю «За військову службу Україні» та відзнакою Православної Церкви України – медаллю «За жертовність і любов до України».
     Відданий військовій присязі на вірність Україні, в результаті артилерійського обстрілу з боку російської федерації, загинув 10 січня 2024 року в районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.
Осиротіли малолітні син і донька захисника, у безутішному горі родина загиблого.
Ми схиляємо голови у глибокій вдячності перед Героєм і щиро співчуваємо рідним і близьким воїна. Світлий, добрий спомин про мужнього захисника залишиться у наших серцях та спогадах бойових побратимів, родичів і земляків.
Герої не вмирають! Вічна пам'ять, честь і слава незламному воїну!
Похорон Героя пройшов сьогодні, 16 січня,  о 12:00 на Алеї Слави міського цвинтаря.
Ми ніколи не пробачимо рашистам відібраних життів наших земляків!
Ми переможемо!
Слава Героям!
 
 
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Альбом: Герої не вмирають!
Переглядів: 204
Дата публікації: 08:13 16.01.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>