Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування зупинного пункту «Майський»

Пропозиції (зауваження) виконавчим комітетом приймались з дня оприлюднення інформаційного повідомлення і до 03.01.2024 року включно.

Організатор громадського обговорення, розгляду питання перейменування зупинного пункту «Майський» – міський голова Леонід Лазуренко, виконавчий комітет Люботинської міської ради Харківської області.
        Громадське обговорення у формі електронних консультацій проводилося з питання перейменування зупинного пункту «Майський» на нову назву «Травневий».
      Відповідно до розпорядження міського голови від 29.11.2023 року № 222  “Про проведення громадського обговорення щодо перейменування зупинного пункту «Майський» пропонується  перейменувати зупинний пункт «Майський» на «Травневий». Відповідальною особою за організацію проведення громадського обговорення начальником відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю Денисом МИРОНЕНКО було підготовлене та оприлюднене  04.12.2023 року на офіційному веб-сайті Люботинської міської ради http://lubotin-rada.gov.ua/ інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування зупинного пункту «Майський».
       За цей період часу відбулося 60 переглядів. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань, що не є юридичними особами,в ході громадського обговорення до виконавчого комітету не надходили.
Дата публікації: 08:41 05.01.2024