Турнір з настільного тенісу

24 грудня 2023 року команда юнаків і дівчат 2010-2011 року народження ДЮСШ м. Люботина взяла участь у відкритому турніру з настільного тенісу, який відбувся у спортивному клубі «Мангуст» м. Харкова.

Вперше вихованці відділення ДЮСШ після відкриття секції восени поїхали на великий турнір, де приймало участь більше 40 юнаків і дівчат із міста Харкова і територіальних громад області. Завдяки ініціативі тренера ДЮСШ по настільному тенісу Олегу Стасевському, якого знайомі керівники заходу запросили на цей турнір,  наші діти із задоволенням змагалися із однолітками громад. У відкритому турніру взяли участь: Дар’я Шульга, Максим Великий, Олексій Фанасков. У подальшому будемо чекати розвитку секції тенісу, збільшення бажаючих навчатися у цьому популярному виді спорту, а нашій молоді завжди приймати участь у різноманітних змаганнях міського і обласного рівня, на прикладі  змагань серед чоловіків і жінок в обласних Спартакіадах, де представники міста завжди брали участь.

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ