Оголошення

конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Люботинської міської територіальної громади. Дата проведення конкурсу: 29.01.2024 р.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Люботинської міської ради Харківської області (вул. Слобожанська, 26, м. Люботин, Харківська обл., 62433)

Підстава  для  проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 24.11.2023 р. №263 «Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відході на території Люботинської міської територіальної громади».

Місце проведення конкурсу: вул. Слобожанська, 26, м. Люботин, Харківська обл., 62433, кабінет №1.

Дата проведення конкурсу:  29.01.2024 р.

Час проведення конкурсу: 13-30.

За консультацією можна звернутися до секретаря конкурсної комісії – головного спеціаліста (еколога) відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою, в.о. начальника відділу Ірини ЦАПЕНКО, тел. 741-11-63.

Учасники, які подадуть заяву з конкурсною документацією пізніше 24.01.2024 р., не будуть допущені до участі у конкурсі.

Приєднані документи:

КОНКУРСНА документація