Життя не перемогти, допоки живе любов!

Вже 670 днів триває спротив росії, яка хоче знищити Україну, українців і все українське.

Проте вороги не могли навіть уявити, як ми виборюватимемо кожен шматочок своєї землі та захищатимемо нашу державу. Ми боремося за можливість створювати сім’ї і жити щасливо, будувати майбутнє для наших дітей у своїй, вільній Україні. І працюємо з усіх сил, аби максимально допомогти державі вистояти економічно, допомагаємо іншим українцям, бо ми – вільний народ, який прагне жити на своїй землі і за своїми правилами.
    Українці живуть, працюють і створюють сім’ї, бо сім’я – це спільне тепло, любов та підтримка, які надаються одне одному, це місце, де кожен може почуватися в безпеці та розумінні.
      У міській громаді, попри війну, закохані створюють щасливі сім’ї. І сьогодні Олег і Світлана, Юрій і Клавдія поєднали свої долі в одну. Ми щиро вітаємо наречених із найважливішою подією в їхньому житті і бажаємо безмежного кохання, благополуччя та щастя у вільній Україні.
     Ми віримо в Перемогу і впевнені в Збройних Силах! Все буде Україна!
     #одружені_під_час_війни
Альбом: