Святий Миколай, Різдво Христове та Новий рік – це наші улюблені з дитинства свята, це особлива атмосфера, настрій, очікування дива, казки.

Це запах ялинки, шоколадних цукерок і мандаринів. У такі дні всі діти чекають на подарунки. У різдвяно-новорічні свята традиційно від міської ради отримaють солодощі 1360 дітей пільгових категорій та учнів молодших класів міської громади. Більше 500 шт. новорічних подарунків отримають й учасники новорічних конкурсів і майстер-класів, які проходитимуть у рамках міського новорічно-різдвяного фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела».
    Hоворічні свята – це найкращий час для розкриття талантів, розвитку уяви та творчих нахилів у дітей. А чарівний світ казки допомагає дітям мріяти, фантазувати та створювати прекрасне. У дитячій бібліотеці на дітлахів чекає казкова атмосфера, створена бібліотечними майстринями декору: ялинки в яскравому новорічному вбранні, ангели, гноми, Дідух та символ прийдешнього року – Дракон. Вже скоро до нас прийде новорічна ніч, в яку кожен із нас, дорослий та малий, може загадати бажання, і воно обов’язково збудеться! Цього року, напевне, усі будуть бажати одного: щоб мир прийшов у нашу рідну Україну, щоб військові повернулися додому живим та неушкодженими, щоб діти не ховалися від звуків повітряної тривоги!
    Тож давайте разом всім серцем загадаємо: «Нехай буде мир в Україні та в усьому світі»! І це бажання обов’язково здійсниться!

Відділ культури, молоді та спорту Люботинської міської ради
Альбом: Найхолодніша пора року для більшості з нас асоціюється із яскравими та казковими святами.
Дата публікації: 11:12 22.12.2023