Умови участі у фестивалі дитячої творчості

«Новорічне розмаїття»:

- Фестиваль проводиться дистанційно за номінаціями: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Художнє читання» у віковій категорії від 5 до 16 років включно.
- Учасник має право надіслати не більше однієї заявки на участь у одній із номінації;
- Заявки приймаються дистанційно у Гугл-формі до 27 грудня 2023 року;
- Усі учасники отримують заохочувальні подарунки;
- Про час та місце отримання подарунків організатори повідомляють учасників додатково;
- Демонстрація творчих робіт учасників відбудеться на каналі YouTube КЗ «Люботинський міський будинок культури ЛМР ХО», сторінках соціальних мереж організаторів фестивалю, офіційному сайті Люботинської міської ради;
-Роботи учасників фестивалю повинні відповідати віку виконавця та не суперечити морально-етичним нормам суспільства;
-Організатори фестивалю залишають за собою право не публікувати роботи та не нагороджувати учасників, якщо ті не відповідають умовам проведення фестивалю.
“ДЕКОРАТИВНО - ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО”
Учасники надсилають фотографію своєї роботи (поробка будь-якою технікою) новорічно-різдвяної тематики. У назві файлу потрібно вказати Ім’я, прізвище, вік учасника (приклад – Гаррі Поттер, 12 років). Фото повинно бути якісне, чітке, з гарним освітленням у широкому форматі (горизонтальна орієнтація).
«ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ»
Учасники надсилають відео своєї роботи (вірш, колядка, щедрівка тощо) новорічно-різдвяної тематики. У назві файлу потрібно вказати Ім’я, прізвище, вік учасника (приклад – Гаррі Поттер, 12 років). На відео повинен бути учасник який читає вірш (колядку, щедрівку тощо) з якісним звуком без стороннього шуму. Відео повинно бути якісне, чітке, з гарним освітленням у широкому форматі (горизонтальна орієнтація).
Тел. для довідок - 096-177-62-15 (Лілія Саєнко)
Дата публікації: 11:03 19.12.2023