Спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України

Відбувся міський турнір зі стрітболу (баскетбол 3×3) серед юнаків та дівчат молодших і старших вікових категорій

09 грудня 2023 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міський  турнір із стрітболу (баскетбол 3×3) серед юнаків та дівчат молодших і старших вікових категорій, присвячені Дню Збройних Сил України. На честь наших українських воїнів, відважних і непереможних Героїв, молодь міста взяла участь у турнірі, щоб таким чином віддячити їм за мирне життя, можливість вчитися і займатися спортом.

За результатами турніру із стрітболу у молодшій віковій групі перемогу, а з нею кубок, здобула команда «Чемпіон» у складі: Піддубна Євгенія, Піддубний Назар, Микуленко Антоніна. Серед старшої вікової категорії перемогла команда «Грізлі» у складі: Давидов Максим, Турадзе Рустам, Доля Кирил. Допомагав у суддівстві Роман Загнойко. У конкурсі штрафних кидків і 3-х очкових кидків серед молодшої категорії переміг Портненко Мирон, серед старшої вікової категорії у конкурсі штрафних кидків переміг Коваленко Ярослав, а у конкурсі 3-х очкових кидків  - Давидов Олександр. Всі отримали індивідуальні грамоти.

На церемонії нагородження команд кубками та грамотами був присутній і вручав нагороди наш земляк, зараз військовий ЗСУ (тренер-викладач відділення баскетболу Люботинської міської ДЮСШ, вчитель фізичної культури), який був у відпустці і ми його запросили, тим паче там багато його вихованців, які радісно зустріли тренера. Був також присутній на турнірі директор ДЮСШ Олександр Кибальник, який привітав учасників і воїнів ЗСУ зі святом.

Молодь побажала нашому військовому скоріше повертатися додому з перемогою, як і всім захисникам і захисницям ЗСУ.

Слава воїнам ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!