7 грудня – День органів місцевого самоврядування

Шановні депутати міської ради, члени виконавчого комітету та працівники місцевого самоврядування, прийміть вітання з нагоди професійного свята.

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, які сумлінно працюють над всім тим, чого потребує наша міська громада. А сьогодні на кожному з нас лежить особлива відповідальність, яка покладена не тільки нашим законодавством та українським народом, але й обставинами, пов’язаними з повномасштабним військовим вторгненням росії. Та попри всі випробування і виклики, ми і надалі впевнено будемо робити все заради нашої громади, її безпеки та належних умов проживання. Висловлюю вдячність за наполегливу працю задля розвитку нашої громади, за єднання у складний для країни час, за витримку і розуміння. Нехай непохитна віра у Перемогу додає усім нам сили та наснаги, щоб здолати всі негаразди.
     Щиро бажаю всім мирного неба, добробуту, злагоди, міцного здоров'я та спільності у діях заради щасливого майбутнього нашої громади і України. Разом до Перемоги!
З повагою міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 08:48 07.12.2023