Увага! Власники та користувачі земельних ділянок на території Люботинської міської ради Харківської області
Увага! Власники та користувачі земельних ділянок на території Люботинської міської ради Харківської області

Увага! Власники та користувачі земельних ділянок на території Люботинської міської ради Харківської області

право власності (користування) на які виникло до 2004 року

        З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», відділ земельних відносин виконавчого комітету Люботинської  міської ради Харківської області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.
        Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).
         Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.
          Отже, рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам земель державної та комунальної форм власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.
       Для отримання більш детальної інформації щодо порядку внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, можна звернутися до відділу земельних відносин виконавчого комітету Люботинської  міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, тел. (057) 741-34-09.
 
Відділ земельних відносин виконавчого комітету Люботинської  міської ради Харківської області
Переглядів: 289
Дата публікації: 14:27 06.12.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>