6 грудня за новоюліанським календарем ми вшановуємо Святителя Миколая Чудотворця

– одного з найбільш відомих і найулюбленіших святих.

Миколай Чудотворець прославився, як помічник усім, хто опинився в біді та труднощах. Тож хай Святий Миколай оберігає наших захисників, допомагаючи їм на полі бою, допоможе вистояти кожному з нас, Україні – перемогти, бо добро завжди перемагає зло, і ще ми твердо впевнені у Збройних Силах.
   Попри війну цього року, хай наші маленькі українці відчують любов і сімейні цінності, аби вже наступного року в цей день вони мріяли лише про подарунки і солодощі. А діточкам, які чекають татків із фронту, якнайшвидше обійняти їх вдома, і щоб вони завжди були поруч!
   Щиро бажаю всім злагоди, віри в краще майбутнє України, Перемоги та миру.

З найкращими побажаннями
міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО