6 грудня Україна відзначає День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці міської громади, щиро вітаю вас із Днем Збройних сил України.

Сьогодні на вашу долю випало тяжке випробування війною. Та український воїн – відданий патріот і захисник, а українська армія – це армія високої бойової готовності, стійкості й героїзму, і служити в її лавах – це справжній подвиг, бо немає більш шляхетної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину.
   Щиро дякую нашим воїнам-землякам за самопожертву та героїзм, за захист, за можливість мати свої домівки і бути поруч із рідними людьми. На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Схиляємо голови у скорботі, вшановуючи їх пам’ять.
   Ми пам’ятаємо кожного з них і цінуємо їх подвиг. Україна переможе! Слава Україні! Слава воїнам Збройних Сил! Дякуємо ЗСУ!
З побажаннями Перемоги міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 08:57 06.12.2023