Герої не вмирають!

16 листопада загинув солдат Кормілець Олексій Володимирович. Вічна слава і світла пам’ять Герою.

Триває визвольна війна українського народу, щодня у найзапекліших боях захисники виборюють свободу України. І віддають за неї найцінніше – своє життя.

Болісна звістка з фронту про ще одну непоправну й страшну втрату у війні надійшла до міської громади. Ненависний ворог обірвав життя нашого воїна. 16 листопада на полі бою під час мінометного обстрілу в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області загинув солдат Кормілець Олексій Володимирович, 12.09.1988 р. н.

Його бойовий шлях розпочався з 2 січня цього року, воїн служив водієм десантно-штурмового відділення 11 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини. Олексій закінчив гімназію № 1, потім – професійно-технічне училище за спеціальністю автослюсар. З початку війни був волонтером і активно допомагав воїнам на передовій. За покликом серця став на захист рідної країни. Сиротою залишилася дев’ятирічна донька Єва, у безутішному горі батьки й дружина Олексія.

Ми поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами і підтримуємо вас у гірку годину скорботи.

Дякуємо кожному воїну, завдяки кому Україна вистояла і продовжує гідно відстоювати вільне майбутнє держави. За кожен виборений метр, за кожен крок, який наближає нашу Перемогу.

Герої не вмирають.

Ми не забудемо. Ми не пробачимо.

Похорони Героя пройшли 4 грудня на Алеї Слави.

Вічна слава і світла пам’ять Герою.

Альбом: Герої не вмирають!
Дата публікації: 08:15 04.12.2023