Як уникнути нарахувань обсягів спожитого газу, якщо тимчасово виїхали з домоволодіння?

Харківська та Харківська міська філії «Газмережі» рекомендують клієнтам, які тимчасово не мешкають у своєму газифікованому домоволодінні, щомісяця інформувати Операторів мереж про відсутність споживання газу у будинку або квартирі.

Для цього у період з 1 по 5 число кожного місяця передавати останні зафіксовані показання лічильника до Харківської філії «Газмережі» (для споживачів області) або Харківської міської філії «Газмережі» (для споживачів Харкова).
  Якщо у період з 1 по 5 число місяця Оператор газорозподільних мереж не отримує від споживача показань газового лічильника, такому споживачу нараховуються планові обсяги споживання газу відповідно до вимог Кодексу ГРМ.
Для уникнення розбіжностей у нарахуваннях, передавати незмінні дані приладів обліку газу можна:
- через особистий кабінет на сайті «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login
- скориставшись сервісами gas.ua
- за допомогою контакт-центру:
+38 066 300 28 88
+38 098 300 28 88
+38 093 300 28 88
У разі тимчасової відсутності споживача у домоволодінні, важливо щомісяця передавати незмінні показання лічильника газу до відновлення споживання газу у будинку.

Дата публікації: 09:57 30.11.2023