ЗАХИСТИ СВОЇХ

ПІДПИШИ КОНТРАКТ ЗІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ

Щомісячне грошове забезпечення у розмірі від 20 100 грн (для рядового складу), у військових частинах Десантно-штурмових військ та Морської піхоти – від 23 500 грн(для рядового складу); розмір щомісячного грошового забезпечення збільшується в залежності від військового звання і займаної посади, виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі від 30 000 грн до 100 000 грн.
Одноразова грошова допомога за підписання першого контрактускладаєрядовим – 21 472 грн, сержантам – 24 156 грн, офіцерам – 26 840 грн
Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, та відпустка – 30 діб.
Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.
Виплата підйомної допомоги для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, у разі переїзду на нове місце військової служби в інший населений пункт.
Здійснюється повне продовольче та речове забезпечення за рахунок держави.
Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.
Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їхніх сімей.
Можливість отримати висококваліфіковану військову підготовку у навчальних центрах країн Євросоюзу та здобути навички поводження з найкращими зразками сучасного озброєння.
Тетяна Володимирівна (097) 338-51-00, (095) 109-32-27
Дата публікації: 15:23 28.11.2023