Традиційно, 25 листопада стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Ще у 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
        Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більше ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити соціальний простір, вільний від насильства, недопускати його прояви та комплексно реагувати на випадки насильства.
        У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:
·  1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
·  2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
·  3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
·  5 грудня – Міжнародний день волонтера;
·  6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
·  10 грудня – Міжнародний день прав людини.
       Мета  акції «16 днів проти насильства»– привернення уваги та активізація суспільства щодо проблем подолання насильства у сім’ї і суспільстві, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
       З метою формування у громадськості «нульової толерантності» до різних форм насильства, привернення уваги до жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, активізації роботи щодо функціонування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб у Люботинській міській територіальній громаді розроблено план заходів в рамках Всеукраїнської акції « 16  днів проти насильства».

Управління соціального захисту населення
Альбом:         Традиційно, 25 листопада  стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Дата публікації: 13:22 24.11.2023