ВУКГ Люботинської міської ради Харківської області оголосило закупівлю товарів шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями за предметом “Сміттєвоз з заднім завантаженням об’ємом від 12 куб. метрів” у кількості - 2 одиниці.

Ідентифікатор плану у системі електронних закупівель Prozorro: UA-P-2023-11-15-007322-c Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-15-015391-a

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
  Предмет закупівлі: Сміттєвоз з заднім завантаженням об’ємом від 12 куб. метрів. ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби
  Рішенням Люботинської міської ради Харківської області № 631 від 02.11.2023р. Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Люботинської міської територіальної громади на 20232 рік доповнено Додатком 7 “Інші заходи у сфері охорони навколишнього природного середовища Люботинської міської територіальної громади на 2023 рік” та передбачено придбання двох сміттєвозів із заднім завантаженням об’ємом від 12 куб. метрів, а також виділено кошти на придбання данного товару.
  Фінансування заходу здійснюватиметься з двох джерел: місцевого – в розмірі 1170600.00грн. та обласного в розмірі – 10890000.00грн.
  Виконавцем даного пункту програми визначено ВУКГ Люботинської міської ради Харківської області.
 Для виконання завдань з охорони навколишнього середовища,  Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідним обладнанням, зокрема відповідними транспортними засобами та технікою, що можуть знадобитися у процесі виконання таких завдань.
 Обсяги та технічні і якісні характеристики визначено відповідно до потреб громади в частині збору та вивезення ТПВ з урахуванням норм і стандартів для зазначеного товару.
 Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін 3-х постачальників.

Дата публікації: 13:18 17.11.2023