Вітаємо та пишаємося нашим Героєм!

Вітаємо нашого люботинця Шубу Данила Олександровича з отриманням державних нагород України – ордена “За мужність” ІІІ ступеня та медалi «За оборону рідної держави», якими відзначені його особиста мужність і самовіддані дії під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України на її східних рубежах.
Дев’ятнадцятирічним юнаком з 8 березня 2022 року захищав Україну у 127-бригаді 228 батальйону ТрО м. Харків. У званні молодшого сержанта, не дивлячись на молодий вік, Данило був призначений командиром відділення інженерно-саперного взводу.
Під час виконання бойового завдання при розмінуванні території нашої області 22 вересня 2022 року отримав важке поранення.
Від усієї душі бажаємо Данилу одужання, міцного козацького здоров’я і удачі!
Вітаємо та пишаємося нашим Героєм!
Слава Україні! Героям слава!

Альбом: Вітаємо нашого люботинця Шубу Данила Олександровича з отриманням державних нагород України
Дата публікації: 14:43 16.11.2023