«Казка Різдва»
«Казка Різдва»

«Казка Різдва»

Відділом освіти Люботинської міської ради проводиться міський конкурс дитячого малюнка «Казка Різдва». Малюнки приймаються з 17 листопада по 11 грудня 2023 року

Джерело: https://lmiskvo.org.ua/2969.htm

 

УВАГА!!! Відділом освіти Люботинської міської ради проводиться міський конкурс дитячого малюнка «Казка Різдва» (далі-Конкурс).

Ти можеш взяти участь у Конкурсі, якщо:

  • тобі від 6 до 12 років;
  • ти навчаєшся в одному із закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади;
  • ти малюєш для задоволення;
  • ти вмієш фантазувати;
  • тобі було б цікаво взяти участь у конкурсі малюнка;
  • ти хочеш побачити свою роботу на виставці;
  • ти можеш свої фантазії втілювати у власних малюнках.

Для участі у конкурсі дитячого малюнка «Казка Різдва» необхідно ознайомитися з Положенням про Конкурс ТУТ.

Зареєструватися за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1x8uZF2o3oKK2DWpR-H2_AOFKMFbE8PS7TDFqmm5lluU/edit та завантажити фото свого малюнка на задану тематику «Казка Різдва» (тут тобі може знадобиться допомога дорослих).

Принести свій малюнок (формат зазначено у Положенні, зверни увагу, що для дітей 6-7 років – це формат А4, а для дітей 8-12 років - це формат А3) у робочі дні з 09-00 до 16-00 з 17 листопада по 11 грудня 2023 року до за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Люботин, вул. Свято-Миколаївська, 2 (Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості Люботинської міської ради Харківської області, відповідальна – Гела Людмила Андріївна, директор Люботинського МБДЮТ, член Оркомітету та Журі Конкурсу, моб.тел. (096-377-62-89). На зворотній стороні роботи у правому верхньому куті вказати назву роботи, прізвище та ім’я учасника, вік автора, клас та назва закладу освіти.

Далі тобі треба трохи зачекати, поки журі визначать переможців (до 15 грудня 2023 року), але всім учасникам буде видано сертифікат про участь у Конкурсі та подарунок. Організатори обов’язково повідомлять на офіційному сайті відділу освіти про переможців Конкурсу. Також за телефонами, наданими під час реєстрації, з твоїми батьками (або законними представниками) зв’яжуться організатори та повідомлять про дату та місце, де буде проходити вручення нагород та подарунків.

Чекаємо на твій яскравий, креативний малюнок за темою «Казка Різдва». Ми не обмежуємо тебе у виборі художньої техніки, спробуй свої сили та створюй свій власний шедевр!!!

З повагою, голова Оргкомітету Конкурсу,

начальник відділу освіти Катерина ЛАМПАНЧЕНКО

 
Переглядів: 204
Дата публікації: 08:27 16.11.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>