Держпродспоживслужба створила брошуру «Хочеш мати друга? Будь другом!»

Українцям нагадують про правила утримання домашніх тварин

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/124068

Держпродспоживслужба у рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!» створила брошуру «Хочеш мати друга? Будь другом!»

«На жаль, зараз в Україні почастішали випадки укусів тваринами. Як домашні, так і дикі тварини можуть хворіти на сказ і заразити цією небезпечною хворобою людей через укуси, подряпини або потрапляння слини інфікованої тварини на слизову оболонку (наприклад, очі, рот) або відкриті рани», – повідомили в Держпродспоживслужбі.

Фахівці наголошують, що запобігти цій смертельній хворобі можна завдяки вакцинації. Необхідність вакцинації домашніх улюбленців та обережне поводження з дикими тваринами допоможуть уникнути сказу.

Правила догляду за домашніми тваринами та безпечного поводження з ними – у брошурі «Хочеш мати друга? Будь другом». Її можна переглянути тут.

Дата публікації: 16:44 13.11.2023