Вітаємо переможця!

На Міжнародному конкурсі мистецтв «ART -PREMIERE» учениця КЗ СМО «Люботинська ДМШ» отримала ПЕРШУ ПРЕМІЮ!

У кожному з нас прихована неймовірна сила та потенціал. Діти, як творчі особистості, обдаровані унікальними здібностями та уявою, які можуть стати джерелом неймовірних досягнень. Особливо якщо вони мають гарних наставників та всебічну підтримку батьків.
30.10.2023 року в столиці України відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «ART -PREMIERE».
У номінації «Інструментальне мистецтво» учениця КЗ СМО «Люботинська ДМШ»
Поліна ДЕНІСОВА (ударні інструменти, викладач Р.Еткало) отримала ПЕРШУ ПРЕМІЮ!
Вітаємо з нагородою і від усієї душі бажаємо мати міцне здоров’я, терпіння, неймовірні сили та ентузіазм для того, щоб долати нові вершини і отримувати ще більше перемог!
Щиро вдячні громадській організації «Динаміка успіху» за чудову можливість проявити себе, виявити таланти, зробити перший крок назустріч мріям.
Альбом: Вітаємо переможця!
Дата публікації: 11:18 13.11.2023