Вітаємо учнів класу бандури, які отримали нагороди на ХІ Міжнародному конкурсі юних бандуристів “Волинський кобзарик”

Конкурсі відбувся 27-29 жовтня 2023 року у м.Луцьк

Навчальний рік набирає обертів, нова програма в багатьох учнів КЗ СМО «Люботинська ДМШ» вивчена і настав час показати свою майстерність професійному журі. Це і зробили учні класу бандури викладача Вікторії ІВАХНЕНКО, взявши участь в ХІ Міжнародному конкурсі юних бандуристів “Волинський кобзарик”, який відбувся 27-29 жовтня 2023 року у м.Луцьк. Дівчата гідно представили наше місто на професійному конкурсі і отримали високі нагороди:
- Євгенія ПІДДУБНА – лауреат І ступеня,
- Анна САБІНА – лауреат ІІ ступеня.
За словами голови правління Національної спілки кобзарів України Володимира Єсипка цей конкурс — це своєрідний форум бандуристів, під час якого визначають найталановитіших учасників, які в майбутньому пропагуватимуть це мистецтво.
Вітаємо наших зірочок. Бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди проявляти себе і досягати високих результатів!
Альбом:  Вітаємо учнів класу бандури, які отримали  нагороди на ХІ Міжнародному конкурсі юних бандуристів “Волинський кобзарик”
Дата публікації: 23:51 10.11.2023