Цього року осінній конкурс має 230 учасників ІІ туру – 168 солістів і 62 колективи. Як завжди, географія обширна – взяли участь вокалісти з 20 областей України 71 населеного пункту, 92 установ.
Згідно з правилами, оцінювання відбувалося за 10-бальною шкалою і за сумою балів конкурсанти посіли відповідні місця.
- Гекова Інна – лауреат ІІІ ступеня,
- Готвянська Ольга – лауреат ІІ ступеня,
- Готвянська Марія – лауреат ІІ ступеня,
- Гахова Златослава – лауреат ІІ ступеня,
- Амбарцумян Михайло – лауреат ІІ ступеня,
- Белицька Діана – лауреат ІІ ступеня.
ВІТАЄМО з чудовими досягненнями учнів КЗ СМО «Люботинська ДМШ»! Дякуємо викладачу Аліні БОЙКО та концертмейстеру Ірині БРЕСЛАВЕЦЬ за кропітку роботу і передачу досвіду своїм учням!
Дякуємо організаторам за те, що разом з дипломами всі учасники отримали рецензії-побажання журі. В них - оцінки і коментарі фахівців, слушні зауваження або їх відсутність і дружня підтримка!
Всі молодці! Дякуємо усім! Тримаємо культурний фронт, нас не подолати! Разом до Перемоги!
Дата публікації: 14:10 10.11.2023