4 листопада - День залізничника України

Шановні працівники залізничного транспорту, прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом.

Наше місто – це місто залізничників, у ньому живуть і працюють трудові династії працівників Південної залізниці, які стали фахівцями найвищої кваліфікації, і завдяки їх високій професійності, особистій відповідальності та щоденній копіткій роботі, ми завжди були і є впевнені у безпечному залізничному сполученні.
З початком повномасштабної війни залізнична інфраструктура потерпала від постійних обстрілів, та наші залізничники показали свій залізний, міцний характер і цілодобово у небезпечних рейсах евакуювали із зони бойових дій сотні тисяч мирних мешканців та перевозили сотні тонн гуманітарних вантажів. І попри все, працівники галузі продовжують невтомно працювати, роблячи свій внесок у справу наближення Перемоги над ворогом.
Щирої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі і надалі буде справжнім прикладом для наслідування.
Шановні залізничники, ми шануємо вашу героїчну працю і пишаємося вами!
Бажаємо вам здоров’я, родинної злагоди та успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях. Миру та Перемоги рідній Україні!

З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 06:00 04.11.2023