28 ЖОВТНЯ — РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
28 ЖОВТНЯ — РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 ЖОВТНЯ — РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників для читачів нашої громади працівниками бібліотек були організовані тематичні виставки.

 

    28 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.

     У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій, в результаті яких 28 жовтня 1944 року радянські війська перейшли сучасний кордон України.

     Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників для читачів нашої громади працівниками бібліотек були організовані тематичні виставки.  В пам’ять про героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників в Люботинській публічній бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративну виставку  «І пам'ять серця, і вічний смуток».

Люботинська бібліотека для дітей оформила виставку спогад «Героїчне минуле в пам’яті поколінь». Манченківська бібліотека-філія підготувала виставку пам'ять «Спалена, але не скорена…». В бібліотеках – філіях  створено літературні викладки для різних категорій користувачів – «Подвиг – безсмертний, пам’ять – нетлінна!» та «Пам’ять серця і вічний смуток».

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства, зруйнованих доль, що до цих пір людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожного на нашій спільній землі.

    Усе складніше простягати ниточку від покоління до покоління, і буде страшно, якщо вона обірветься. Тому наше завдання,  зберегти правду про війну та пам’ять про людей, які захистили країну в лиху годину.

 Директор КЗ «ЛПБ ЛМР ХО»     Олена АЛІСОВА

Переглядів: 138
Дата публікації: 08:29 28.10.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>