В Україні триває війна.

У міській громаді тяжка втрата – смертю хоробрих загинув наш земляк, старший солдат Августовський Андрій Сергійович, 15.05.1974 р.н.

Мужні захисники боронять свободу, і на важкому, тернистому шляху до Перемоги гинуть наші Герої. І кожна звістка, яка надходить до громади, пронизує серце і гірким болем відлунюється в душі.
   Навчався у загальноосвітній школі № 4, у мирному житті був вправним будівельником. Із 23 січня 2023 р. Андрій захищав Україну в мінометній батареї; був сильним і самовідданим Героєм, і 15 жовтня, вірний військовій присязі, прийняв свій останній бій. Загинув у війні з ворогом, який щомиті в лютій злобі знищує все на своєму шляху. Та наші воїни стали живим щитом, перегородивши шлях орді, і захищають кожного з нас ціною власного життя, доводячи всьому світові, що Україна – це країна Героїв.
    Ми висловлюємо щирі співчуття сім’ї, побратимам і друзям загиблого. Розділяємо біль втрати і сумуємо разом із вами. Світла пам’ять Герою.
   Поховання захисника з усіма військовими почестями пройшло 20 жовтня на Алеї Слави центрального цвинтаря.
   Герої не вмирають! Ми не забудемо! Ми не пробачимо ворогові жодної смерті.
Альбом: В Україні триває війна.
Дата публікації: 08:11 20.10.2023