Оголошення ВККУ

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами за адресою: вул. Гавенка, 2 10.10.2023 року з 09.00 до 17.00 години (орієнтовно) буде припинено подачу води за наступними адресами: вул. Свято-Миколаївська, вул. Гавенка, вул. Шевченка, вул. І. Багряного, вул. Фісака, вул. Громадянська, пров. Оранжерейний, вул. Тарасівська, вул. Мерефянська, вул. Гризодубової, вул. Амосова, вул. Фісака, вул. Димитрова, вул. Світла, вул. Матросова, вул. Курортна, вул. Червона, вул. Деповська, вул. Травнева, вул. Слобожанська, вул. Ветеринарна, вул. Джерелянська, вул. Злагоди, вул. Зелена, вул. Гагаріна, вул. Р. Тичинського, вул. Некрасова, вул. Підгірна, вул. Каманіна, вул. Першотравнева, вул. К. Шульженко, вул. Б.Хмельницького, вул. Тургенєва, вул. Дружби, вул. Мюдівська, вул. Шмідта, вул. Збройних сил України, вул. Веселкова, вул. Касіча, вул. Весела, вул. Ключова, вул. М.Вербицького, вул. Данилевського, вул. Г. Хоткевича, вул. Санжарівська, вул. Громова, вул. Західна, вул. 8 Березня, вул. Молокова, вул. Мар’янівська, вул. Шкільна, вул. Лікарняна, вул. Мельнична, вул. Слюсарна, вул. Ціолковського, вул. Будівельна, вул. Зв’язку, вул. Ушакова та інші прилеглі вулиці, провулки та в’їзди.

Просимо вибачення за технічні незручності.

Адміністрація ВККУ Люботинської міської ради

Телефон для довідок

(Об’ява надійшла о 9-44 год.)

Дата публікації: 09:54 09.10.2023