Згадаємо полеглого Героя.

Віктор Скрипак.

Йде війна.
  Україна гідно тримає удар і демонструє неймовірні спроможності наших сил оборони та цивільного населення захищати державу і звільняти свою землю від окупантів. Щодня українці доводять своє прагнення до незалежності, і це не просто слова – це результат кожного прожитого дня та щоденної боротьби. Та Україна платить високу ціну за майбутню Перемогу, і вже, на жаль, ніколи не повернути тих, хто загинув, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.
    Рік тому 5 жовтня у жорстокій війні загинув захисник Віктор Скрипак.
   Йому було 45 років, на війні він служив стрільцем-снайпером. Біля населеного пункту Ординське Куп’янського району Харківської області отримав смертельне поранення.
   Указом Президента України №798/2022 від 23.11.2022 р. за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
   Пам'ятаймо Героя, який заплатив найвищу ціну задля Перемоги та миру в Україні.
   Вічна пам’ять і пошана Захиснику й усім, хто віддав за нас життя.
   Ми не забудемо і не пробачимо!

Дата публікації: 08:29 05.10.2023