Сьогодні свій 85-й День народження відзначає Любов Євдокимівна Бабенко!

Ми сердечно вітаємо Любов Євдокимівну з Днем народження і бажаємо, щоб її не підводило здоров’я, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а рідні радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен прожитий день дарує приємні враження і позитивні емоції, адже це і є запорукою довголіття!

За дорученням міського голови Леоніда Лазуренка ювілярку привітали заступник міського голови Вячеслав Рубан і голова Організації ветеранів України м. Люботина Сергій Котихін.

Народилася Любов Євдокимівна в нашому місті 3 жовтня 1938 року. Дитинство прийшлося на тяжкі воєнні роки, і під час обстрілів та бомбардування дівчинка зазнала поранення, тож медичним працівникам довелося провести хірургічне втручання. Ще на початку війни сім’я втратила батька Євдокима Колісніченка, який у мирний час працював у локомотивному депо машиністом паровоза.

У 1945 році пішла до першого класу, але у голодні 1946-1947 роки довелося йти в найми, щоб якось вижити: доглядала двох маленьких дітей, пасла корів та виконувала інші роботи по господарству.

Чотирнадцятирічною дівчиною вже була ученицею школи фабрично-заводського навчання Харківської хутрової фабрики. Потім працювала на фабриці, і робота їй дуже подобалася. У Любов Євдокимівни був особистий знак якості, і продукція, яку вона кроїла, мала високу якість, а вироби йшли на експорт.

За особисті досягнення, забезпечення найвищих показників у роботі та відмінну якість виробів була занесена на Дошку пошани одного з районів міста Харкова.

На хутровій фабриці пропрацювала 45 років, звідти й пішла на заслужений відпочинок. Але Любов Євдокимівна зовсім не та жінка, щоб сидіти склавши руки. Вона була й залишається такою ж активною і неспокійною, і постійно знаходиться в режимі «невідкладної допомоги» для родичів, знайомих, сусідів та друзів. Скільком людям допомагала вона, коли ті потрапляли у складні ситуації: операції чи захворювання – місяцями доглядала за ними, як за своїми рідними! Любов Євдокимівна є членом міської ветеранської організації, багато років очолювала первинну ветеранську організацію. Не дивлячись на поважний вік, залишається такою ж невтомною і бере активну участь у загальноміських заходах. Ювілярка завжди життєрадісна, доброзичлива, щира й чуйна.

Альбом: Сьогодні свій 85-й День народження відзначає Любов Євдокимівна Бабенко!
Дата публікації: 13:24 03.10.2023