До дня захисника і захисниці України в міській громаді пройшло урочисте вшанування воїнів-Героїв
До дня захисника і захисниці України в міській громаді пройшло урочисте вшанування  воїнів-Героїв

До дня захисника і захисниці України в міській громаді пройшло урочисте вшанування воїнів-Героїв

Низький уклін усім, хто захищає Україну! Слава ЗСУ! Честь і Слава всім нашим Героям! Слава нескореному українському народу!

 

У жовтні місяці Україна щорічно відзначає три славних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найпатріотичніших свят  поєднує християнські традиції, звитягу українського козацтва, війська Української Народної Республіки та УПА. Але це свято найбільше асоціюється з Героями України, учасниками АТО і з теперішніми Збройними Силами, Національною гвардією, усіма тими, хто стоїть на захисті  незалежності нашої держави. З 2023 року, згідно з Указом Президента, свято відзначатиметься 1 жовтня.

Напередодні свята у міській громаді пройшов урочистий захід, на якому вшановували захисників-земляків, всіх, хто свободу і волю України, поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя.

Захід розпочався із вітання міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА. Звертаючись до присутніх воїнів, він зазначив, що забуваючи про страх, біль, небезпеку, вони стали на боротьбу з ворогом, і подякував їм за силу, героїзм і твердий характер, який усьому світові показав, що значить бути українцем і боротися за свою свободу і незалежність.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-Героїв. Вічна слава і світла пам'ять тим, хто залишив своє життя на полі битви за майбутнє України.

Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних Героїв – захисників української землі. Дякуємо кожному українському воїну за те, що тримають небо над головою! Цінуємо щоденний подвиг і героїзм.

Ми переможемо, бо ми – українці. Ми патріотичний народ, який у важку хвилину гуртується і готовий віддати життя, щоб зберегти свою волю та незалежність.

Низький уклін усім, хто захищає Україну!

Слава ЗСУ! Честь і Слава всім нашим Героям!

Слава нескореному українському народу!

 

Переглядів: 98
Дата публікації: 07:00 01.10.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>