01 жовтня - День працівників освіти

Шановні освітяни, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія педагога завжди високо цінувалася суспільством, бо саме від педагогів у великій мірі залежить майбутнє нашої держави. Виховуючи патріотичних українців, ви виховали незламних бійців, які героїчно боронять нашу рідну країну, а сьогодні в непростих умовах навчаєте юне покоління українців, яке відбудовуватиме вже нову Україну!

У тяжкий час війни кожен із вас робить свій посильний внесок у Перемогу: відповідально продовжуєте вчити наших дітей та невтомно тримаєте ще й волонтерський фронт.

Дякуємо кожному вчителю і вчительці за педагогічний талант, за щире служіння обраній справі, за віру в наших дітей, і пишаємося здобутками, які мають заклади освіти міської громади на теренах області. Нехай і надалі досягнення та перемоги наших учнів будуть джерелом для наснаги в роботі, а на  довгих життєвих дорогах завжди вас супроводжує людська повага.

У єдності – разом до Перемоги!

З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 06:00 30.09.2023