Пресвипуск

до Дня працівника лісу

Щороку в третю неділю вересня відзначається професійне свято – День працівника лісу.
  Ліс – це справжній живий скарб нашої землі. Працівники лісу оберігають його від незаконної вирубки, шкідників, пожеж, стихійних звалищ, дбають про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню.
За даними Держлісагентства, протягом 2022 р. лісогосподарськими підприємствами Харківської області заготовлено 267,6 тис.м3 деревини.
  На внутрішній ринок реалізовано 221,7 тис.м³ лісової продукції на суму 274,0 млн.грн.
  З метою відновлення вилучених запасів деревини відтворено лісів на площі 202 га, у тому числі шляхом садіння і висівання лісу на площі 196 га. Проведено робіт із захисту лісів від шкідників і хвороб на площі 2,8 тис.га.
  У січні–червні 2023 р. експорт деревини і виробів з деревини становив 7,4 млн.дол. США, імпорт – 3,1 млн.дол.
  Не варто забувати, що турбота про ліси та їх збереження – наш спільний обов’язок, а не тільки лісництва. Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто пов’язав своє життя зі збереженням і примноженням лісових ресурсів! Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, миру, професійних успіхів у розвитку лісової галузі Харківщини та найскорішої перемоги! Все буде Україна!

Заступник начальника
Головного управління статистики