На Харківщині ВПО та люди, які постраждали від наслідків війни, можуть оформити мікрогранти для бізнес-ініціатив

Розмір гранту: за результатами конкурсу буде надано мікрогранти на суму до 130 000 грн (сто тридцять тисяч грн.)

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/122986

Відповідна програма від від Helvetas Swiss Intercooperation триває з вересня в Харківській та Дніпропетровській областях.

Початок подачі заявок: 1 вересня 2023 за посиланням.

Дедлайн подачі заявок: до 17 вересня 2023 року.

Період реалізації заявки: незалежно від дати початку, запропоновані програмні заходи мають бути завершені до 31 грудня 2023 року.

Розмір гранту: за результатами конкурсу буде надано мікрогранти на суму до 130 000 грн (сто тридцять тисяч грн.)

Попередньо відібрані кандидати повинні будуть заповнити бізнес-план за стандартом Helvetas.

Форма для зв’язку у разі виникнення запитань тут.

Із додатковою інформацією щодо реалізації Проєкту можна ознайомитися за посиланням. Також за додатковою інформаційною підтримкою щодо участі у програмі ви можете звертатися до Громадської Організації «Асоціація приватних роботодавців» за телефоном +380 99 561 92 87, або залишити запит на скриньку asprro@gmail.com. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 17:00.

Дата публікації: 15:01 12.09.2023