Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України

Спортивні рекорди, олімпійські медалі та перемоги – все під силу людям, які сміливо йдуть до своєї мети.

Шановні любителі спорту!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту України – святом спортсменів, тренерів, ветеранів спорту та всіх, хто веде активний спосіб життя.

Зі спортом пов’язано багато славних імен наших земляків, вони вже вписані в його історію, ми пишаємося ними та беремо з них приклад. Сила духу, наполеглива праця та віра в перемогу допомогли їм досягти високих спортивних результатів. І зараз багато українських спортсменів на полі бою показують приклад мужності і патріотизму, захищаючи нашу свободу та територіальну цілісність держави.

Бажаю вам віри у свої сили, впевненості у досяжності будь-яких цілей, міцного здоров’я та якнайшвидшої Перемоги!

Слава Україні! Слава її Героям!

Разом переможемо!

З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО