6 вересня в Україні відзначають День адміністратора Центру надання адміністративних послуг

Виконавчий комітет міської ради вітає адміністраторів Центру надання адміністративних послуг з професійним святом.

Сьогодні, під час війни, до вас, шановні адміністратори ЦНАПу, за допомогою звертаються не тільки жителі громади, а й громадяни, які змушені були покинути рідні домівки через бойові дії. І ви на своєму місці робите дуже важливу справу – допомагаєте вирішити життєві питання відвідувачів. Тож ви були і залишаєтеся важливою ланкою, яка пов’язує міську раду із нашими мешканцями.

Ми щиро вдячні вам, що ви постійно вдосконалюєте систему надання адміністративних послуг, і завдяки високому професійному рівню, якісному виконанню службових обов’язків, збільшуєте рівень довіри громадян до держави.

Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, позитиву, впевненості у майбутньому і надалі відповідати найвищим стандартам у роботі.  Перемоги і миру!

З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 08:12 06.09.2023