До ДНЯ ЗНАНЬ

Від Люботинської міської ради вручено подарунки дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах

Вітаємо всіх дітей нашої Люботинської міської територіальної громади з Днем знань – святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

1 вересня важливий день для кожної дитини, батьків та вчителів – це початок клопіткої роботи в досягненні чогось нового, поліпшення та здобуття знань. Віримо, що професіоналізм вчителів, добре ставлення до дітей і любов батьків допоможуть кожній дитині стати не тільки грамотними людьми, а й людьми, які вміють вчитися, бути відповідальними, самостійними. Розумні люди – міць держави!

З метою підтримки та допомоги в реалізації прав на освіту, від Люботинської міської ради, в рамках виконання програми «Майбутнє Люботинщини», діткам вразливої категорії, які перебувають в складних життєвих обставинах, були вручені символічні подарунки, які стануть у пригоді у новому навчальному році.

Натхнення та впевненості на шляху самостановлення, віри у свої сили та надійних друзів! Батькам і педагогам – здоров’я, терпіння та розуміння!

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області

Альбом: До ДНЯ ЗНАНЬ
Дата публікації: 13:44 01.09.2023