Оголошення

Інформуємо про відбір кандидатів на посаду начальника Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області на контрактній Уоснові.

Інформуємо про відбір кандидатів на посаду начальника Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області на контрактній основі.

Запрошуємо до участі відповідальних, обізнаних, енергійних і зацікавлених у роботі в сфері благоустрою громади спеціалістів.

Кваліфікаційні вимоги:

•  громадянство України                                                                                                   *
  •  вільне володіння державною мовою
  •  вища освіта (бакалавр чи магістр)
  •  досвід роботи від 2 років
  •  наявність управлінських та організаційних навичок
  •  знання основних комп’ютерних програм

Надіслати резюме можна на електронну адресу: 7411163@ukr.net

За додатковою інформацією звертатися за адресою: вул. Слобожанська, 26, к.1, м. Люботин, 62433, т. 741-11-63.

Дата публікації: 13:21 01.09.2023