29 серпня - День визволення м. Люботина від нацистських загарбників
29 серпня - День визволення м. Люботина  від нацистських загарбників

29 серпня - День визволення м. Люботина від нацистських загарбників

Слава Україні! Слава героїчному народові України!

Шановні люботинці!

День 29 серпня для нашого міста є особливим – 80 років тому місто Люботин було звільнене від нацистських загарбників. Три дні гриміла битва на люботинській землі, і  29 серпня 1943 року війська 53-ої армії у запеклих боях звільнили місто від ворога. У період окупації наші земляки також потерпали від ворога, та все ж таки його перемогли. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність та захищають нас кожен день. Бо і сьогодні, у нелегкий для країни час, Україна звільняє свої землі від нових фашистів, які прийшли поневолити наш народ.

Ми в боргу перед героями Другої Світової, які до останнього стояли на передовій, перед тими, хто повернувся додому живим, а хто загинув у горнилі війни. І сьогодні подвиг ветеранів додає сил у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенність нашої України. Адже ми – найсильніша нація, за нами правда, тож ми знову неминуче здобудемо Перемогу. Наснаги та витримки нам на шляху до Перемоги!

Слава Україні! Слава героїчному народові України!

З побажаннями Перемоги і миру міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 08:40 29.08.2023